Wyprzedaże, rabaty na wyprakę i plecaki szkolne w Gdańsku.

2016

7 listopad 2016 r. na długo zostanie w naszej pamięci. Był to dla nas szczególny dzień, dzień otwarcia nowoczesnych w pełni wyposażonych tuneli dydaktycznych. Nowo powstały obiekt to trzynawowy blok foliowy, tworzący  wielkopowierzchniową przestrzeń do nauki oraz uprawy roślin ozdobnych i użytkowych. I choć swoim wyglądem przypomina przydomowe szklarnie nazywamy go tunelem foliowym, przystosowanym do uprawy warzyw i roślin przez cały rok.

Posiada energooszczędne rozwiązania – tak w zakresie konstrukcji jak i wyposażenia, a przy tym  zapewnia optymalny klimat dla uprawy roślin przez cały rok. Dobre przenikanie światła naturalnego, kurtyny termoizolacyjno-cieniujące, wentylacja dachowa sprawiają, że obiekt ten jest nowoczesną konstrukcją, mającą zastosowanie dla wszelkiego typu upraw w ogrodnictwie.

Obiekt został wybudowany przez firmę Agro Sur – lidera branży techniki  konstrukcji szklarniowej  w Polsce. Łączny koszt Inwestycji to 854 850,00 zł.

Taki obiekt jest nam niezbędny do przeprowadzania, na jak najwyższym poziomie, całego procesu dydaktycznego związanego nie tylko z realizacją podstawy programowej kształcenia w zawodzie technik architektury krajobrazu, czy też programu kwalifikacyjnych kursów zawodowych, ale także do budowania postaw proekologicznych wśród społeczności.