W tym miesiącu testowaliśmy nowe plecaki i akcesoria szkolne, od producenta:

Skórzany plecak męski dla ucznia

Nasza redakcja wybiera plecak skórzany dla nastolatków

Czym kierujemy się w wyborze plecaków:Modele plecaków skórzanych wyróżnionych przez komisję:
Ergonomia oraz rozłożenie ciężaru na ramionach. (każdy plecak czy to szkolny, miejski czy sportowy posiada dopasowane do ciężaru ramiączka. plecaki o największej wytrzymałości na ciężar mają uszyte ramiona właśnie ze skóry naturalnej, cordury lub poliestru 600D)Plecak Męski Vintage Ciemnobrązowy Outlander Z72 – model występujący w kilku kolorach:
– brązowy, jasnobrązowy, szary i zielony, oraz czarny
– cena od 279 do 379 zł
– materiał naturalna skóra bydlęca
– link: belveder.com.pl/produkt/plecak-meski-vintage-ciemnobrazowy-outlander-z72/
Zaplanowanie przestrzenie wewnętrznej. Komora główna każdego plecaka, czy to skórzanego czy wykonanego z materiału poliestrowego lub technicznego, zawsze powinna cechować się pojemnością która swobodnie pokryje rozmiar teczki A4. Czyli bloku technicznego. Takie rozmiar komory plecaków gwarantuje, że pomieszczą największe formaty książek, oraz zeszytów niezbędnych w nauce.Plecak o nazwie” Pier One UNISEX” z Zalando
– model odszyty ze skóry łączonej z materiałem
– cena 109zł
– materiał nieprzemakalny, skóra naturalna
– link: zalando.pl/pier-one-unisex-plecak-black-pi954o01c-q11.html
Elementy zwiększające widoczność na drodze, czyli bezpieczeństwo. Wszelkie elementy odblaskowe, paski wszywane z materiał plecaka, zawieszki z odblaskowego plastiku, a także paski naszywane na ramiączkach. Te rozwiązania mocno przyczyniają się do podnoszenie bezpieczeństwa uczniów, w szczególności jesienią oraz zimą, kiedy zmrok nadchodzi już około godziny 16.00.Plecak PUCCINI PM20232 1 – dostępny na Eobuwie.com.pl
– model zarówno szkolny jak i miejski
– cena 189zł
– występuje w kliku kolorach do wyboru, czerwony, czarny, zielony, niebieski,
– link do strony: eobuwie.com.pl/plecak-puccini-pm20232-1.html
Cena. doskonale wiemy jak ważny jest budżet rodziny przy planowaniu wyposażenia szkolnego dla dzieci i młodzieży. Z tego względu przygotowaliśmy kilka zakresów cenowych dla plecaków.Skórzany Plecak Na Laptopa Vintage Brązowy Outlander BM91
– model najdroższy w naszym rankingu ale za to najsolidniejszy
– cena to aż 579,90zł ale jest wart tej ceny
– dostępny w kilku wariantach, a wszystkie znajdziecie na tej stronie z plecakami męskimi ze skóry: belveder.com.pl/sklep/plecaki/skorzane-meskie/
– plecak szyty jest w Polsce, przez kaletnika, a gwarancja na niego jest wieczysta

Nasze miasto i sprawy społeczne

Nudne siedzenie w ławce? Zdecydowanie nie! Jesteśmy szkołą dynamiczną, bardzo zaangażowaną w życie dzielnicy i miasta

Wychodzimy z inicjatywami na zewnątrz i zapraszamy gości do siebie na szereg imprez. Od lat współpracujemy ze środowiskiem lokalnym. Aktywnie uczestniczymy w różnych akcjach, a bardzo często jesteśmy ich organizatorem.
Co robimy dla innych? Jesteśmy widoczni podczas święta dzielnicy Viva Oliwa. Co roku pojawiamy się na trójmiejskich ulicach z hasłem „Nie bądź jeleń, postaw na zieleń”.

Nasi nauczyciele przedmiotów zawodowych i uczniowie odpowiadają na pytania związane z projektowaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Rozdają również mieszkańcom Trójmiasta sadzonki drzew i krzewów wyprodukowane podczas zajęć praktycznych w naszych przyszkolnych warsztatach. W ten sposób zachęcają ludzi do zmiany swojego otoczenia i podnoszą świadomość ekologiczną i wiedzę ogrodniczą społeczeństwa.

Bioróżnorodność – poznaj, by zachować – tutaj też nie może nasz zabraknąć. Akcja corocznie organizowana jest przez CIEE – Oliwa. Bierzemy w niej udział od kilku lat  promując edukację ogrodniczą i ekologię. Corocznie tematem jest inny obszar związany z bioróżnorodnością w przyrodzie.
Co roku uczestniczymy w akcji promującej ochronę środowiska „Drzewko za oponę”. Tylko w 2015 roku wymieniliśmy ponad 200 drzewek za stare opony, które potem trafiły do utylizacji.

Opiekujemy się Parkiem Ludolphino, w którym usytuowana jest nasza szkoła. Bieżącą rewitalizacją parku zajmują się nasi uczniowie pod opieką nauczycieli zajęć praktycznych. Ulubionym narzędziem uczniów jest „czerwony traktorek”, zakupiony w dużej mierze dzięki środkom zgromadzonym przez warsztaty szkolne w ramach zleceń wykonywanych przez architektów krajobrazu.

Od lat prowadzimy działalność charytatywną, której beneficjentami są instytucje znajdujące się w Oliwie i innych częściach Gdańska, a także osoby prywatne. Bardzo aktywnie działa w tej dziedzinie Szkolne Koło Caritas.
„Nakręteczki dla Nataleczki” – pod takim hasłem Samorząd Uczniowski od kilku lat prowadzi zbiórkę nakrętek, z których zysk przeznaczony jest na rehabilitację niepełnosprawnej Natalki.

W grudniu 2015 w Galerii Przymorze odbył się koncert, w którym wystąpiła młodzież naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Podczas koncertu odbyła się licytacja prac wykonanych przez naszych uczniów. Wylicytowano wszystkie przedmioty. Za zebraną  sumę zostały zakupione dary dla Hospicjum dla Dzieci w Gdyni „Bursztynowa Przystań”. Koncert odbył się dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta Gdańska w ramach projektu Gdańskie Centrum Inicjatyw Młodzieżowych – Gdański Fundusz Młodzieżowy oraz realizowane
w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – projekt „Pomorski Aktywator Społeczny – małe inicjatywy, duże zmiany!”
Projekt został napisany w całości przez naszych uczniów.

Od kilku lat zapraszamy do siebie najmłodszych mieszkańców dzielnicy organizując festyny z okazji Dnia Wiosny i Dnia Dziecka. Młodzież ZSAKiH-U, ćwicząc umiejętności animatorów czasu wolnego, przygotowuje i przeprowadza  szereg konkursów i zabaw mających uatrakcyjnić wizytę młodych gości u nas.

Z inicjatywy naszej młodzieży organizowany  jest Dzień Fantastyki. Po raz pierwszy impreza odbyła się w grudniu 2015 roku dzięki projektowi uczniowskiemu  napisanemu w ramach Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego. Wszyscy miłośnicy tego gatunku doskonale bawili się na prelekcjach, przy grach planszowych oraz karcianych, korzystali z utworzonej czytelni komiksowo – mangowej, podziwiali prace uczniów, i to nie tylko plastyczne.
W 2016 roku odbyła się druga edycja Dnia Fantastyki.

W dniach 23 maja -3 czerwca w naszej szkole odbyły się warsztaty językowo – kulturowe prowadzone przez studentów – wolontariuszy z innych krajów.
Gościliśmy u nas przedstawicieli
z Kenii, Singapuru, Kirgistanu, Meksyku, Kanady i Indii. Podczas warsztatów młodzież miała okazję poznać kulturę wspomnianych krajów, porozmawiać
o zwyczajach i życiu codziennym. Oczywiście wszystko w języku angielskim. Młodzież brała również udział w różnych grach i zadaniach językowych. Wszyscy się przy tym świetnie bawili.

Zorganizowaliśmy Dzień Przedsiębiorczości połączony z targami pracy. W kwietniu 2016 uczniowie mieli możliwość spotkania się z  pracodawcami, zapoznania się
z ofertami pracy na lokalnym rynku pracy, ofertą edukacyjną szkół wyższych oraz instytucji szkoleniowych. Zainteresowanie targami wśród młodzieży naszej szkoły było ogromne. Oprócz stoisk wystawowych uczniowie uczestniczyli
w różnych zajęciach:

  • prezentacji „Jak osiągnąć sukces spełniając marzenia” – poprowadzonej przez założyciela Jumpcity w Gdyni
  • pokaz zdjęć oraz prac malarskich uczniów
  • prezentacja pomysłu na bezpieczny plecak szkolny organizowana przez Blog https://gim3.edu.pl/bezpieczny-plecak.html
  • zajęciach dotyczących bezpiecznych wyjazdów zagranicznych ( EURES).

2 thoughts on “Skórzany plecak męski dla ucznia

  1. Doskonały wpis. Jestem ciekawa kiedy przygotujecie ranking najlepszych firm produkujących polskie plecaki. Czekam z niecierpliwością.

    1. Pani Ewo. Cały czas pracujemy nad rozwojem naszego portalu. Aktualnie przygotowujemy różne rankingi w tym te poświęcone sklepom internetowym i firmą produkującym plecaki. Niedlugo pojawi się recenzja nowego sklepu z plecakami ze Świdwina: plecak.net/. To zarówno sprzedawca jak i projektant różnego rodzaju plecaków.

Comments are closed.